Визначився перший чвертьфіналіст ЧС-2022

13,4 т.

Збірна Нідерландів з футболу здобула ефектну перемогу над командою США у 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022. Зустріч на міжнародному стадіоні "Халіфа" у Досі завершилася з рахунком 3:1.

Збірна США впевнено розпочала гру проти фаворитів і вже на 3-й хвилині матчу могла виходити вперед, але бездоганно зіграв голкіпер нідерландців. Крістіан Пулішич віч-на-віч із воротарем, але Андрієс Нопперт блокував удар.

На 10-й хвилині збірна Нідерландів реалізувала свій момент, коли Дензел Дамфріс вивів Мемфіса Депая на оперативний простір. 28-річний форвард "Барселони" був точний.

Після цього на полі точилася рівна боротьба без особливих моментів, проте Нідерланди перед самою перервою змогли збільшити перевагу. Знову Дамфріс організував момент, а Дейлі Блінд його реалізував.

Після перерви більше атакували європейці, але зрештою забити змогли США. Пулішич допоміг Хаджі Райту організувати шедевр-парашут. Окрилені підопічні Грегга Берхалтера пішли великими силами в атаку, але замість зрівняти рахунок пропустили третій.

У 1/4 фіналу "помаранчеві" зустрінуться із найсильнішим у парі Аргентина - Австралія. Матч пройде 9 грудня.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!