"Забути катастрофу війни". Бразилець "Динамо" вразив патріотичним посланням Україні
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
!['Забути катастрофу війни'. Бразилець 'Динамо' вразив патріотичним посланням Україні](https://i.obozrevatel.com/2016/1/25/309495.jpg?size=1944x924)
Бразильський форвард "Динамо" Жуніор Мораес, який цієї весни перейшов у київський клуб з донецького "Металурга", патріотично пояснив, чому залишив свій автограф на прапорі клубу, який футболісти подарували бійцям АТО. Футболіст сподівається, що його команда допоможе принести мир в нашу країну.
"Я підписав цей прапор з надією, що наш клуб "Динамо" допоможе принести мир в Україну, що ці відважні чоловіки повернуться до своїх родин і будуть насолоджуватися переглядом наших ігор на стадіоні. Я хочу, щоб ця прекрасна країна забула катастрофу війни", - написав Мораес у себе в Facebook.
Нагадаємо, кияни хотіли купити одного з кращих нападників УПЛ ще в минулому році. Проте "Металург" не продав "Динамо" нападника через сварку президентів.
Читайте: Нападник "Динамо" пробачив величезний борг збанкрутілому клубу
Відзначимо, що нещодавно Жуніор дав Реброву оригінальне прізвисько. Футболіст возніс тренера до професорського рівня.
Раніше "Обозреватель" повідомляв, що сам Ребров у дикому захваті від новачка "Динамо".