Хорватське "Динамо" зганьбилося в Лізі чемпіонів

4,0 т.
Хорватське 'Динамо' зганьбилося в Лізі чемпіонів

Другий кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів приніс декілька несподіваних результатів. Одним із головних стала несподівана нічия загребського "Динамо", яке вдома в більшості не змогло обіграти "Фолу" з Люксембургу. Команда з карликової держави приголомшила хорватів своєю активністю, а в середині першого тайму і зовсім відкрила рахунок. На подив багатьох гості трималися цілком упевнено і не посипалися після видалення на 64-й хвилині, дисципліновано граючи в обороні.

Читайте: "Дніпро" влаштував гольову феєрію з "міцним горішком" із Ліги Європи

Зазначимо, що "Динамо" в клубному рейтингу УЄФА займає 88-е місце, в той час як "Тола" лише 349-та з 456 можливих команд. Серед інших результатів увагу привернула поразка ізраїльського "Маккабі Тель-Авів" від "Хіберніанс" із Мальти (1:2), а також домашні нічиї "Карабаху" проти чорногорського "Рудара" (0:0), шведського "Мальме" і литовського "Жальгіріса" (0: 0) і важка перемога білоруського БАТЕ над ірландським "Дандолком" (2:1).

Читайте: Команда Мілевського влаштувала гольову феєрію у Лізі Європи

Відповідні зустрічі пройдуть 21-22 липня. А в п'ятницю, 17 липня, відбудеться жеребкування третього кваліфайраунда, де свого суперника дізнається донецький "Шахтар". Ліга чемпіонів. Кваліфікація. Другий раунд (перші матчі)