Україна прикро поступилася медалью в естафеті чемпіонату світу з біатлону

Антон Дудченко

Збірна України з біатлону у складі Богдана Цимбала, Дмитра Підручного, Артема Прими та Антона Дудченка посіла п'яте місце в естафеті 4х7,5 км на чемпіонаті світу.

Богдан слабо почав гонку, демонструючи відверто низьку точність. Незважаючи, на точну стрільбу, 23-річний сумчанин відстав від лідера на 40 секунд і передав естафету 10-м.

Підручний блискуче провів свій етап. Точна швидка стрільба і відмінних хід повернули нашу команду в трійку найкращих.

Артем Прима зміг підтримати почин співвітчизників, жодного разу не промахнувшись, і відправивши в бій Дудченка 2-м, з відставанням 50 секунд від Норвегії.

Антон не впорався з хвилюванням, двічі промахнувшись лежачи. Ідеальна стрільба конкурентів відкинула "синьо-жовтих" на 6-у позицію.

На останній стійці у Дудченка був шанс зачепитися за медаль, але неточний останній постріл залишив українців без подіуму.

Перемогу здобула Норвегія. Другу сходинку посіли спортсмени СБР. "Бронза" у шведів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількома годинами раніше Україна взяла свою першу медаль на світовій першості. Наші дівчата вибороли "бронзу" в естафеті.