Збірна України фінішувала в десятці найкращих на ЧЄ з біатлону

Артем Прима

Збірна України потрапила в десятку найкращих чоловічого спринту на чемпіонаті Європи з біатлону, який цими днями проходить у польському містечку Душники-Здруй.

Найкращим серед наших спортсменів став Артем Прима, який з одним промахом довго тримався в трійці, але все ж випав з неї та посів підсумкове шосте місце з відставанням у 32 секунди від лідера.

Крім нього в гонку переслідування кваліфікувалися Богдан Цимбал (29-й) і Артем Тищенко (39-й). Інші українці Тарас Лесюк, Руслан Ткаленко й Андрій Доценко невдало провели гонку.

Переможцем спринту став швейцарець Мартін Ягер, який подолав дистанцію за 27:19,2. "Срібло" завоював росіянин Саїд Халілі (+7,3), а "бронзу" – німець Йоханнес Кюн (+15,3).

Результати чоловічого спринту

Як повідомляв OBOZREVATEL, Віта Семеренко посіла місце в першій десятці жіночого спринту на чемпіонаті Європи з біатлону.