Українську біатлоністку оштрафували у гонцi Олімпіади-2022. Спортсменка фінішувала останньою

48,9 т.
Ірина Варвінець

Біатлоністка збірної України Ірина Петренко (Варвінець) була покарана двохвилинним штрафом за те, що не пройшла необхідної кількості штрафних кіл. Інцидент трапився після 3-ї стрільби.

Ірина промахнулася двічі, але пройшла лише один штрафний круг.

Ірина Петренко

Перед фінішем в електронному протоколі напроти прізвища Петренко з'явилася спеціальна позначка, а пізніше до її часу було додано 120 секунд. У результаті 29-річна уродженка Чернігова завершила гонку останньою, 55-ю.

Петренко фінішувала останньою

Перемогу здобула норвежка Марті Олсбю. Ельвіра Еберіг зі Швеції посіла друге місце. Третьою стала ще одна представниця Норвегії Тіріл Екхофф.

Юлія Джима до останнього вогневого рубежу мала шанси на "бронзу", однак зробила два неточних постріли і не змогла завоювати медаль.

Юлія Джима стартувала у гонці першою з українок

Як повідомляв OBOZREVATEL, досі найвищим досягненням України в біатлоні на Олімпійських іграх-2022 залишається 8 місце Юлії Джими в жіночому спринті. Киянка чудово провела свою гонку.

Українська біатлоністка Юлія Джима на ОІ-2022.

Наступним у програмі біатлону на Іграх-2022 заплановано чоловічу естафету. Змагання відбудеться у вівторок, 15 лютого.

Чоловіча естафета відбудеться 15 лютого

Біатлоністи стартуватимуть об 11:00. Вже опубліковано розклад трансляцій.

Дмитро в олімпійському селі.

Напередодні відбувся чоловічий спринт, де було встановлене історичне досягнення.

Йоганнес Тінгнес Бе виграв спринт

Нагадаємо, що у 20-кілометровій індивідуальній гонці Підручний із трьома неточними пострілами посів лише 18-е місце.