Джима втратила медаль Олімпіади-2022, промахнувшись на останній стрільбі

12,2 т.
Юлія Джима

Жіночою гонкою переслідування на 10 км продовжилася програма біатлонного турніру на Олімпіаді-2022 у Пекіні. Збірна України була представлена Юлією Джимою, Іриною Петренко та Анастасією Меркушиною.

Джима стартувала 8-ю, але розпочала гонку невдало, здійснивши промах на першому вогневому рубежі. Перед другою стрільбою 31-річна киянка вирішила ризикнути, підняла свою швидкість і зрештою це принесло свої результати.

Чиста стрілянина залишила Юлю серед претендентів на подіум.

Юлія Джима.

Стійка виявилася складним випробуванням для всіх біатлоністок. Наша співвітчизниця зробила лише один неточний постріл, у той час, як сестри Еберг, які йшли попереду, стріляли набагато гірше. Це дозволило Джимі перед заключною стрільбою бути всього за 15 секунд від третього місця.

Доля нагород вирішувалася на четвертому вогневому рубежі.

За чистої стрільби Україна могла завоювати бронзову медаль, проте Джима двічі промахнулася і фінішувала лише 13-ю.

Меркушина стала 25-ю, Петренко завершила гонку останньою, 55-ю.

Ірина Петренко

Перемогу здобула норвежка Марте Олсбю. Ельвіра Еберґ зі Швеції посіла друге місце. Третьою стала ще одна представниця Норвегії Тіріль Екхофф.

Результати гонки
Дмитро Підручний

Як повідомляв OBOZREVATEL, досі найвищим досягненням України в біатлоні на Олімпійських іграх-2022 залишається 8-е місце Юлії Джими в жіночому спринті. Киянка чудово провела свою гонку.

Українська біатлоністка Юлія Джима на ОІ-2022.

Наступним у програмі біатлону на Іграх-2022 заплановано чоловічу естафету. Змагання відбудеться у вівторок, 15 лютого.

Чоловіча естафета відбудеться 15 лютого

Біатлоністи стартуватимуть об 11:00. Вже опубліковано розклад трансляцій.

Дмитро в олімпійському селі.

Напередодні відбувся чоловічий спринт, де було встановлене історичне досягнення.

Йоганнес Тінгнес Бе виграв спринт

Нагадаємо, що у 20-кілометровій індивідуальній гонці Підручний із трьома неточними пострілами посів лише 18-е місце.