Україна потрапила в десятку найкращих жіночого спринту на ЧЄ з біатлону

Віта Семеренко

Збірна України потрапила в десятку найкращих жіночого спринту на 7,5 км на чемпіонаті Європи з біатлону, який у ці дні проходить в польському містечку Душники-Здруй.

Найкращий результат серед наших спортсменок показала Віта Семеренко, яка з одним промахом фінішувала на 10-му місці з відставанням в 27,1 секунд від лідера. Інша українка Ірина Петренко безпомилково пройшла обидва вогневі рубежі, але поступилася суперницям в швидкості ходу і закінчила гонку 14-ю.

Анастасія Меркушина, яка стала другою в недавній індивідуальній гонці, стала 22-ю, а Катерина Бех29-ю. Надія Бєлкіна й Анна Кривонос не змогли увійти в число 60 найшвидших біатлоністок і не потравили в гонку переслідування.

Переможницею спринту стала представниця Латвії Байба Бендіка, яка подолала 7,5 км за 22:00,7. "Срібло" завоювала норвежка Каролін Ердаль (+5,7), а "бронзу" – росіянка Анастасія Шевченко (+9,7).

Результати жіночого спринту

Як повідомляв OBOZREVATEL, Анастасія Меркушина завоювала "срібло" в жіночій індивідуальній гонці, яка відкрила чемпіонат Європи з біатлону.