Підручний відіграв 20 позицій у гонці Кубку світу з біатлону

Дмитро Підручний

Чоловічою гонкою-переслідування на 12,5 км в шведському Естерсунді завершилася суботня програма Кубку світу з біатлону.

Лідер збірної України Дмитро Підручний провів чудову гонку-переслідування, відігравши 20 позицій поріваняно зі стартовим номером і фінішував 13-м.

29-річний біатлоніст міг бути набагато вище в підсумковому протоколі, але 3 промахи на останніх двох вогневих рубежах відкинули його за межі першої десятки.

Ще двоє українців розташувалися поблизу 30-х місць: Богдан Цимбал став 33-м, а Антон Дудченко – 37-м. Артем Тищенко завершив гонку 50-м із 59 учасників.

Перемогу здобув норвежець Cтурла Легрейд. Його співвітчизник Йоханнес Тінгнес Бе – другий. У переможця спринту Лукаса Хофера з Італії третє місце.

Результати гонки

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні в жіночому пасьютi не змогла взяти участь одна з лідерок збірної України Юлія Джима. Киянка повинна була стартувати 41-ю, але тренерський штаб вирішив зняти її з гонки заради участі в недільному масстарті.

У підсумку найкращою з наших співвітчизниць стала Олена Підгрушна, яка приїхала 30-ю.