Підгрушна видала унікальну стрільбу в гонці Кубку світу з біатлону

41,9 т.
Олена Білосюк

В австрійському Хохфільцені гонкою переслідування жінок завершився 3-й етап Кубку світу з біатлону. Українка Олена Білосюк (Підгрушна) стала єдиною з 57 учасниць, яка змогла відстрілятися на нуль.

Ця ідеальна стрільба допомогла нашій співвітчизниці фінішувати на 13-му місці. Порівняно зі стартом, українська біатлоністка відіграла 9 позицій.

Ще одна спортсменка української збірної Юлія Джима завершила пасьют 49-ю (7 промахів)

Результати гонки

Нагадаємо, що напередодні чоловіча збірна України з біатлону провалилася в естафеті, ставши лише сьомою.

Біатлоністка на вогневому рубежі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні відбулася жіноча естафета. Збірна України у складі Ірини Варвинець (Петренко), Юлії Джими, Дарії Блашко та Олени Білосюк (Підгрушної), посіла 5-е місце.

Нагадаємо, що кількома днями раніше відбулася чоловіча гонка переслідування, де найкращий результат продемонстрував Дмитро Підручний.

Дмитро Підручний провів свій етап блискуче

На 2-му етапі збірна України увійшла до топ-10 у жіночій естафеті.

Олена Підгрушна

Зазначимо, що у жіночому спринті, який відбувся напередодні, найкращий результат продемонструвала Юлія Джима, здивувавши своєю швидкістю.

Ольга Зайцева

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що знамениту російську чемпіонку світу з біатлону Ольгу Зайцеву зобов'язали повернути всі нагороди та призові з ОІ-2014 до кінця кар'єри.