Найкращого біатлоніста збірної України не випустили на гонку Кубку світу

37,1 т.
Дмитро Підручний

В австрійському Хохфільцені гонкою переслідування серед чоловіків на 12.5 км продовжилася програма 3-го етапу Кубку світу з біатлону. Збірна України була представлена Дмитром Підручним, Антоном Дудченком та Артемом Тищенком.

Напередодні у спринті найкращий результат у "жовто-синій" команді показав Артем Прима, проте він не вийшов на старт.

Артем Прима (ліворуч)

Як повідомив в ефірі "Суспільне.Спорт" головний тренер нашої чоловічої збірної Юрай Санітра, таке рішення було ухвалено тренерським штабом заздалегідь.

За словами словака, ще до етапу в Австрії вони з Артемом домовилися, що він пробіжить у Хохфільцені лише дві гонки.

"Незважаючи на те, що він чудово біг і стріляв у спринті, краще буде, якщо ми з обережністю підійдемо до його виступів і випустимо Артема тільки в естафеті", – сказав Санітра.

У результаті найкращим у збірній Україні в пасьютi став Дмитро Підручний (18-те місце).

Антон Дудченко став тридцятим, поступившись переможцю приблизно 2 хвилинами. Артем Тищенко фінішував 45-м.

Антон Дудченко

Перемогу в гонці, як і решту два місця на подіумі, здобули французькі біатлоністи.

Результати перегонів переслідування

Нагадаємо, що на минулому етапі у перегонах переслідування Антон Дудченко зміг відіграти 25 місць. Наш співвітчизник фінішував 19-м.

Дмитро Підручний не зміг піднятися високо на фініші

Раніше збірна України, яка була представлена Анастасією Меркушиною, Юлією Джимою, Дарією Блашко та Оленою Білосюк (Підгрушною), увійшла до топ-10 в естафеті.

Олена Підгрушна

Зазначимо, що у жіночому спринті, який відбувся напередодні, найкращий результат продемонструвала Юлія Джима, здивувавши своєю швидкістю.

Ольга Зайцева

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що знамениту російську чемпіонку світу з біатлону Ольгу Зайцеву зобов'язали повернути всі нагороди та призові з ОІ-2014 до кінця кар'єри.