Україна провалилася в естафеті на Кубку світу з біатлону

4,5 т.
Збірна України з біатлону

В австрійському Хохфільцені естафетними перегонами серед чоловіків 4х7,5 км продовжилася програма 3-го етапу Кубка світу з біатлону. Збірна України, яка була представлена Артемом Примою, Дмитром Підручним, Богданом Цимбалом та Антоном Дудченком, посіла 7-е місце.

Після впевненого забігання до п'ятірки найкращих на 2-му етапі КС, від українців чекали гідного виступу і в Австрії.

Артем Прима не зміг повторити такий самий феєричний старт, як тиждень тому, але тим не менш утримався в десятці. Особливо чудово українцю вдалася стрілянина стоячи, де він зробив "бублик". На жаль Артем помітно поступався лідером у швидкості, програвши лише на одному останньому колі 15 секунд.

Артем Пріма передав естафету Підручному

Дмитро Підручний свій етап провів невдало. Незважаючи на те, що наш чемпіон світу відпрацював практично бездоганно на вогневих рубежах, лише раз промахнувшись лежачи, посередня швидкість нівелювала всі здобутки. Йдучи зі стрільбища шостим, Підручний більше 20 секунд програв ногами (проміжне 9 місце).

Дмитро Підручний

На цьому боротьба за найвищі місця для України закінчилася. Богдан Цимбал із трьома промахами та низькою швидкістю збільшив відставання команди більш ніж до 2 хвилин.

Антон Дудченко дива не здійснив, ще більше відкинувши нашу збірну. У результаті розрив від першого місця становив 2:32,5.

Перемогу здобула Норвегія. Другою із відставанням у 21 секунду фінішувала Франція. "Бронза" у росіян.

Результати естафети
Біатлоністка на вогневому рубежі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні відбулася жіноча естафета. Збірна України у складі Ірини Варвінець (Петренко), Юлії Джими, Дарії Блашко та Олени Білосюк (Підгрушної), посіла 5-е місце.

Нагадаємо, що кількома днями раніше відбулися чоловіча гонка переслідування, де найкращий результат продемонстрував Дмитро Підручний.

Дмитро Підручний провів свій етап блискуче

На 2-му етапі збірна України увійшла до топ-10 у жіночій естафеті.

Олена Підгрушна

Зазначимо, що у жіночому спринті, який відбувся напередодні, найкращий результат продемонструвала Юлія Джима, здивувавши своєю швидкістю.

Ольга Зайцева

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що знамениту російську чемпіонку світу з біатлону Ольгу Зайцеву зобов'язали повернути всі нагороди та призові з ОІ-2014 до кінця кар'єри.