Найкраща біатлоністка планети знялася в купальнику, показавши як виглядає в міжсезоння

Норвезька біатлоністка Тірільь Екгофф порадувала своїх численних шанувальників в Instagram літніми знімками. 31-річна уродженка Тронхейма знялася в мінімалістичному купальнику, показавши своє тіло в міжсезоння.

На знімку видно, що і без зимових гонок Екхофф знаходиться у відмінній формі. Чітко видно рельєф преса, а також повна відсутність жирових складів у спортсменки.

Тіріль Екгофф в горах
Тіріль Екгофф в купальнику
Тіріль Екгофф плаває на озері
Тіріль Екгофф з "бубликом"

Нагадаємо, що 13 березня Екгофф, вигравши гонку переслідування на 9-му етапі Кубк світу, набрала в загальному заліку 1043 очка і стала недосяжною для найближчих суперниць.

Норвезька красуня вперше в кар'єрі стала володаркою Великого кришталевого глобуса (ВКГ), який вручається найкращій біатлоністці планети.

Разом з цим трофеєм Тіріль завоювала і Малий глобус у гонках переслідування, вигравши шість пасьютiв з семи проведених в сезоні.

Екгофф також є 10-разовою чемпіонкою світу (сім разів - в естафетах), олімпійською чемпіонкою Сочі-2014 і лідером за кількістю перемог на етапах Кубку світу.

Нагадаємо, що в минулому році ВКГ виграла італійка Доротея Вірер.