Збірна України заробила два штрафи, втративши шанси в естафеті КС з біатлону

Дарина Блашко

У німецькому Оберхофі на 6-му етапі Кубку світу з біатлону відбулася жіноча естафета 4х6 км.

Збірна України, яку представляли Дар'я Блашко, Юлія Джима, Валя Семеренко й Олена Підгрушна, посіла 8-ме місце.

"Синьо-жовта" збірна розпочала гонку посередньо. Дар'я Блашко після точного "лежання" на довгій стрільбі стоячи зробила лише один промах і перед передачею естафети програла хід на 30 секунд. Джима пішла в бій 12-ю, поступаючись лідерці Італії 50 секундами.

Свій етап Юля провела жахливо, настрілявши два штрафні кола і відкинувши нашу команду на 15-те місце з відставанням у 2 хвилини. Валя Семеренко та Олена Підгрушна з відмінною стрільбою змогли лише підтягнути збірну України в десятку.

Перемогу здобула збірна Німеччини. Друге місце сенсаційно завоювала Білорусь. У Швеції третя сходинка.

Нагадаємо, що напередодні наша чоловіча національна команда фінішувала шостою на етапі в Оберхофі.

Пізніше стало відомо, що в цій гонці українські біатлоністи встановили національний рекорд за кількістю точних пострілів.