Збірна України провально стартувала на етапі Кубку світу з біатлону

Артем Тищенко

Чоловічою спринтерською гонкою на 10 км в чеському місті Нове Мєсто стартував дев'ятий етап Кубку світу з біатлону.

Наші співвітчизники виступили невдало. Найкращим з українців став Дмитро Підручний, який з двома промахами фінішував 35-м.

Решта біатлоністiв української збірної продемонстрували вкрай низьку швидкість, яка не дозволила їм боротися навіть за потрапляння до топ-30.

Артем Прима з чистою стрільбою завершив гонку лише на 43-й сходинці, відставши від переможця на 1 хвилину 47 секунд.

Богдан Цимбал став 86-м, Антон Дудченко – 87-м, а Артем Тищенко – 93-м з 103 спортсменів.

Перемогу у спринті святкував француз Кантен Фійон Має. Друге місце у лідера збірної Норвегії Тар'єй Бьо. Третім приїхав Лукас Хофер (Італія).

Результати гонки

Нагадаємо, що минулий етап теж відбувся в Чехії і наші співвітчизники там змогли взяти єдину медаль. "Срібло" у спринті здобула Юлія Джима. У чоловічому спринті найкращим представником збірної України став Дмитро Підручний (15-й рядок).