Двоє українців пробилися до топ-20 спринту на Кубку світу з біатлону в Австрії

1,6 т.

В австрійському Хохфільцені відбулася перша гонка третього етапу Кубка світу з біатлону сезону 2021/2022. У чоловічому спринті на 10 км із двома вогневими рубежами виступили п'ятеро українців. Відразу двом із них вдалося потрапити до двадцятки найкращих.

Порадував чудовою стрільбою 34-річний ветеран Артем Прима. Але не дуже висока швидкість не дозволила йому піднятися вище 17-го місця (+54,3 сек. від переможця).

А ось капітан "синьо-жовтих" Дмитро Підручний з одним промахом на першій стрільбі, лежачи, тимчасово опинився лише на 50-му місці. Ще один неточний постріл тернополянина на "стійці" за гарної швидкості на дистанції в підсумку забезпечив йому 18-ту позицію (+55,6 сек.) – відразу за Примою.

Капітан збірної Дмитро Підручний.

На жаль, Антон Дудченко промахнувся в останній, десятій, спробі і на фінішній лінії показав 27-й результат (+1 хв. 10,1 сек.). Артем Тищенко також зробив один невлучний постріл, ще на першій стрільбі, і після штрафного кола не дуже швидко біг, тому посів 48-ме місце (+1.40,0).

Тренер чоловічої команди України Юрай Санітра (ліворуч).

24-річний сумчанин Богдан Цимбал закрив усі мішені на першому вогневому рубежі, але потім, стоячи, аж тричі вистрілив неточно. Тому не потрапив до числа 60 найкращих, які виступлять у гонці переслідування й опустився на 89-й рядок підсумкового протоколу (+2.47,9).

Богдан Цимбал на стрільбі.

Переможцем вперше у кар'єрі став німець Йоханнес Кюн, який дозволив собі один промах. Також на п'єдестал піднялися швед Мартін Понсілуома й білорус Антон Смольський.

Результати спринту в Хохфільцені.

Як повідомляв OBOZREVATEL, чемпіонку України не пускають на Кубок світу з біатлону.

Нагадаємо, де дивитися 3-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій.