Фуркад "обікрав" російського біатлоніста в гонці переслідування на Кубку світу

15,9 т.
Дмитро Підручний

На другому етапі Кубка світу з біатлону, який в ці дні проходить в австрійському Хохфільцені відбулася чоловіча гонка переслідування на 12.5 км. Єдиний представник збірної України Дмитро Підручний фінішував на 18-му місці.

26-річний уродженець Тернополя в умовах сильного вітру та снігопаду невдало провів стрільбу, на всіх чотирьох вогневих рубежах допустивши по промаху. Решта українців фінішували за межами першої тридцятки.

Перемогу здобув Йоханнес Тінгнес Бе (Норвегія), а другим став Яків Фак зі Словенії.

У боротьбі за "бронзу" розгорнулося справжнє бій. На фінальний круг зі стрільбища третім вийшов росіянин Максим Цвєтков, однак його без проблем "обікрав" кращий біатлоніст минулого сезону француз Мартен Фуркад.

Читайте: 2-й етап Кубка світу з біатлону: результати і розклад трансляцій

Відзначимо, що раніше українська біатлоністка увійшла в топ-5 на спринтерській гонці. 1-й етап Кубка світу наша збірна завершила з двома медалями.