Ідеальний спринт: Україна завоювала другу медаль на Кубку світу з біатлону

33,9 т.
Юлія Джима

Українка Юлія Джима, яка завоювала "бронзу" в індивідуальній гонці, зуміла завоювати другу медаль на 1-му етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в шведському Естерсунді. Наша співвітчизниця знову піднялася на третю сходинку подіуму - на цей раз в спринті.

Киянка ідеально провела обидва вогневі рубежі, однак програла в швидкості француженці Жюстін Бреза. А переможницею гонки з одним промахом сенсаційно стала резервістка збірної Німеччини Деніз Херрман. Німкеня показала просто феноменальний хід на трасі.

Читайте: "Це просто так?" Віце-чемпіонка світу з біатлону відповіла на образи росіян

Варто відзначити, що крім Джими в спрінетрской гонці брали участь ще п'ять українок. Віта Семеренко посіла 21-е місце, випередивши власну сестру Валю всього на півсекунди. Капітан збірної України Олена Підгрушна стала 28-й, а Анастасія Меркушина виявилася в підсумковому протоколі на 34-му рядку. Ірина Варвинець з двома промахами стала лише 73-ю.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що МОК відібрав у росіянки "срібло" Олімпіади в Сочі , віддавши медаль української біатлоністці.