Україна завоювала "золото" на чемпіонаті Європи з біатлону

Артем Прима

На чемпіонаті Європи з біатлону, який цими днями проходить у польському містечку Душники-Здруй, відбулася гонка переслідування серед чоловіків на 12,5 км.

Найкращим серед українців став Артем Прима, який виграв "золото".

Наш співвітчизник продемонстрував чудову швидкість, що й стало запорукою успіху. Незважаючи на три промахи на трьох вогневих рубежах, 33-річний уродженець Черінгова завоював медаль.

Ключовою в гонці стала четверта стрільба. У складних погодних умовах (сильний вітер), Артем вдало скористався неточними пострілами конкурентів, не влучив лише раз, і пішов зі стрільбища одночасно з чехом Міхалом Крчмаржом.

На останньому колі Артем не дав опонентові жодних шансів, ставши чемпіоном Європи. Другим приїхав чеський біатлоніст. Третє місце – у норвезького спортсмена Хаварда Богетвейта.

Решта двоє українців фінішували на межі двадцятки.

Пізніше з'явилося відео урочистоії церемонії нагородження та гімну України.

Відзначимо, що в жіночому пасьютi чудово показала себе Катерина Бех, відігравши 20 позицій.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Україна на європейській першості завоювала "срібло". Анастасія Меркушина стала другою в індивідуальній гонці.