Біатлоністка з Росії не дозволила Україні виступити в мас-старті Кубку світу

Жіночої гонкою з масовим стартом на 12,5 км завершився 6-й етап Кубка світу з біатлону.

Україна в цій дисципліні представлена не була. Останній раз таке було на етапі КС у Холменколлені 24 березня 2019 року.

Увійти в тридцятку кращих біатлоністок світу, які беруть участь в мас-старті, мала шанс лише Юлія Джима. Однак в спринті 30-річна киянка фінішувала 24-ю, поступившись лише 0,3 секунди 23-му місцю, яке дозволило б виступити в недільній гонці. Джиму випередила спортсменка з Санкт-Петербурга, яка представляла збірну Південної Кореї Катерина Аввакумова.

Перемогу в гонці 17 січня здобула француженка Жюлья Симон. Друге місце у німкені Францискi Пройсс. Третьою фінішувала Ханна Еберг (Швеція).

Як повідомляв раніше OBOZREVATEL, в чоловічому мас-старті українець Дмитро Підручний посів 20-е місце серед 30 учасників.