Біатлоніст збірної України видав чудову гонку переслідування на Кубку світу

7,7 т.
Антон Дудченко

В австрійському Хохфільцені чоловічою гонкою переслідування завершився 3-й етап Кубку світу з біатлону. Збірна України була представлена лише Антоном Дудченком, який провів змагання чудово.

Наш 25-річний співвітчизник стартував 38-м, але зміг зібратися та відіграти у підсумку 13 місць. Дудченко мав можливість посіти місце вище 23-го, якби не схибив останнім пострілом на останньому вогневому рубежі.

Перемогу здобув норвежець Йоганнес Тінгнес Бьо. Другим приїхав до фінішу його співвітчизник Стурла Легрейд. Емільєн Жаклен із команди Франції став третім.

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількома годинами раніше українки не найкраще провели естафету на Кубку світу.

Напередодні чоловіча збірна України, яка була представлена Артемом Примою, Антоном Дудченком, Богданом Цимбалом та Тарасом Лесюком, посіла також 12-е місце в естафеті.

У 1-й естафеті сезону чоловіча збірна України посіла 9-й рядок, а жіноча – 15-а.

На 1-му етапі КС з біатлону українець сенсаційно відіграв 41 місце на Кубку світу з біатлону у гонці переслідування.

Нагадаємо, що вже опубліковано розклад трансляцій біатлонного Кубку світу.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!