Українець сенсаційно відіграв 41 місце на Кубку світу з біатлону у гонці переслідування

18,2 т.

Гонкою переслідування на 12,5 км серед чоловіків стартувала недільна програма 1-го етапу Кубку світу з біатлону. Змагання відбувається у фінському Контіолахті.

Збірна України була представлена Антоном Дудченком, Богданом Цимбалом, Артемом Примою та Тарасом Лесюком.

Найкращим у нашій команді став Дудченко. 25-річний атлет із Сумщини стартував 59-м, але завдяки трьом ідеальним вогневим рубежам та чудовій швидкості зміг відіграти 41 позицію. Антон претендував на потрапляння до топ-15, але промазав останній постріл.

Цимбал непогано починав гонку, але не зміг зробити сенсацію. 25-річний сумчанин був точний у стрільбі на перших двох вогневих рубежах, відігравши до середини перегонів уже 17 місць. Але 2 штрафи на перший лежці відкинули українця у середину пелотону.

Прима після першої стрілянини на нуль також мав непогані шанси на успіх, але повністю провалився за швидкістю на трасі, а потім ще зробив 5 промахів.

Переможцем пасьюта з трьома неточними пострілами став норвежець Йоганнес Тінгнес Бьо.

Напередодні на 1-му етапі КС з біатлону відбувся чоловічий спринт, в якому українці фінішували за межами першої тридцятки.

Нагадаємо, що вже опубліковано розклад трансляцій біатлонного Кубку світу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на старті етапу в індивідуальній гонці Дудченко став найкращим у збірній України, з 3 промахами, посівши 30-те місце.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!