Українець переміг олімпійського чемпіона: результати естафети на КС з біатлону

17,0 т.

Чоловіча збірна України з біатлону зуміла увійти до топ-10 першої естафетної гонки нового сезону Кубка світу. При цьому наша команда здійснила справжній камбек, зумівши піднятися з 17 позиції.

У складі "жовто-синіх" у пгонці взяли участь досвідчений Артем Пріма та Дмитро Підручний, а також Богдан Цимбал та Антон Дудченко, який біг на останньому етапі.

Загалом результат українців міг бути набагато кращим, якби вони не припустилися одразу 13 промахів на стрільбищі. Найбільш невдалим у цьому плані став Підручний, який одразу п'ять набоїв пустив у "молоко". Щоправда, Дмитро компенсував це непоганою швидкістю на дистанції.

Варто також відзначити і міні-успіх Дудченка. Він на своєму етапі зумів обійти олімпійського чемпіона-2018 Себастьяна Самуельссона зі Швеції. Причому скандинав вийшов на останнє коло попереду нашого співвітчизника. Як результат – українці посіли дев'яте місце у протоколі.

Перемогла ж у гонці збірна Норвегії, яка на 44 секунди випередила німців. "Бронза" залишилася за Францією.

Як повідомляв OBOZREVATEL, новий сезон Кубка світу з біатлону стартував сенсаційними індивідуальними перегонами у жінок.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!