Україна встановила рекорд сезону на Кубку світу з біатлону

100,3 т.
Анастасія Меркушина

У неділю, 8 січня, у словенській Поклюці одиночною змішаною естафетою продовжилася програма 4-го етапу Кубка світу з біатлону. Збірна України, яку у цій дисципліні представляли Артем Тищенко та Анастасія Меркушина, посіла 7-ме місце, встановивши свій рекорд цього сезону.

Наші співвітчизники вкрай невдало розпочали змагання. Артем не зміг впоратися з нервами і на першій стрільбі стоячи пішов на штрафне коло, що позбавило нашу команду шансів на подіум.

Надалі українці демонстрували гідну точність, завершивши гонку у 10 найсильніших.

Цей результат став найкращим показником для збірної України у поточному сезоні Кубку світу з біатлону. До цього найвищим місцем "жовто-синіх" у командних біатлонних гонках був 9-й рядок у чоловічій естафеті на 1-му етапі в Контіолахті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на 4-му етапі у Словенії збірна України втратила трьох лідерів.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!