Україна втратила одразу трьох лідерів: результати чоловічого спринту КС з біатлону

29,1 т.

Збірна України з біатлону без трьох лідерів не найвдалішим чином виступила у спринтерській гонці на етапі Кубка світу, який 5 січня стартував у словенській Поклюці. Наша команда не змогла розраховувати на Артема Приму, Дмитра Підручного та Антона Дудченка, що й позначилося на підсумковому результаті.

Найкращим у складі "синьо-жовтих" став Артем Тищенко. 29-річний уродженець Сумської області зумів точно відстрілятися на двох вогневих етапах, вибивши всі 10 мішеней. Проте низька швидкість на трасі вилилася в 30-те місце у підсумковому протоколі та 2 хвилини 19 секунд відставання від переможця.

Інші наші біатлоністи – Богдан Цимбал, Тарас Лесюк та Руслан Ткаленко – фінішували з 59-го до 80-го місця. Кожен із них відстав від переможця більш ніж на три хвилини.

Тріумфували у спринті у Поклюці норвежці, які забрали весь подіум. Виграв гонку лідер загального заліку Йоханнес-Тінес Бьо, який пройшов 10 кілометрів дистанції за 23 хвилини та 55 секунд. Його брат Тар'єй фінішував другим у 48 секундах. А "бронзу" взяв Стурла Легрейд.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні у спринтерських перегонах у Поклюці українська біатлоністка Юлія Джима показала найкращий результат нашої жіночої збірної у новому сезоні Кубка світу.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!