Україна завоювала "бронзу" на Кубку світу з біатлону

8,9 т.
Україна завоювала 'бронзу' на Кубку світу з біатлону

У суботу, 5 грудня, в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону, який проходить в ці дні в шведському Естерсунді, завершилася жіноча спринтерська гонка. Кращим результатом для збірної України стала "бронза" Олени Підгрушної.

Наша біатлоністка, яка цього року повернулася у великий спорт, після бронзової медалі в індивідуальній гонці, змогла фінішувати третьою і в спринті. Лише єдиний промах на другій стрільбі не дозволив Олені посісти перше місце на п'єдесталі. Ідеальна швидкість українки на завершальному відрізку не залишила шансів конкурентам.

Читайте: Де дивитися 1-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

Решта наших біатлоністок фінішували в наступному порядку:

7. Ольга Абрамова (1+0) +46.0

13. Юлія Джима (1+0) +55.4

30. Надія Бєлкина (0+0) +1:32.4

68. Валя Семеренко (1+1) +2:30.7

А гонку виграла Габріела Соукалова з Чехії. Друге місце з особистим рекордом зайняла італійка Федеріка Санфіліппо.

У неділею, 6 грудня, етап завершиться гонками переслідування. У 12:00 побіжать чоловіки, а о 14:30 почнуть змагатися дівчата.

Читайте: Українець увійшов до Топ-8 на спринтерській гонці Кубка світу з біатлону

Нагадаємо, збірна України драматично стартувала на Кубку світу в Естерсунді.

Після цього наші біатлоністи влаштували "гойдалки" на естафеті, і показали гідний результат в чоловічій індивідуальній гонці.

Також в активі української команди є одна медаль: "бронзу" в "індивідуалці" виграла Олена Підгрушна.