Збірні України не змогли вийти на Євробаскет 3х3

1,6 т.
Збірна України з баскетболу 3х3

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 програла у чвертьфіналі кваліфікації до чемпіонату Європи 2022 року та не змогла пробитися на континентальну першість. Підопічні Тимура Арабаджи на турнірі у Тель-Авіві поступилася збірною Ізраїлю – 16:21.

Жіноча національна збірна України 3х3 у складі Міріам Уро-Нілі, Дарії Дубнюк, Анжеліки Ляшко та Єлизавети Мітіної також завершила свої виступи у відборі на Євробаскет. У чвертьфіналі наші дівчата у тяжкій боротьбі поступилися Литві з рахунком 20:22 в овертаймі.

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3

Початок матчу залишився за Литвою, яка повела 9:4, але наші дівчата зрівняли гру, а три поспіль дальні влучення Ляшко вивели Україну вперед. Наша команда вела 19:14 та 20:17 майже за 2 хвилини до кінця, але останню точку поставити не вдалося. Литва перевела гру в овертайм, де вирвала перемогу 22:20.

Чоловіча національна команда у складі Антона Давидюка, Андрія Кожем'якіна, Іллі Нємцу та Антона Мусієнка впевнено розпочали поєдинок, щільно граючи у захисті та на другій хвилині вели 3:0. Ізраїльтяни грали брудно, щоразу набираючи фоли. Така щільна оборона дозволила баскетболістам із Ізраїлю відіграти все відставання, набрати 7 очок поспіль і вийти вперед.

Пропустивши такий ривок, збірна України збилася на непідготовлені дальні кидки, які не сприяли скороченню розриву.

За рахунку 9-13 "жовто-сині" заспокоїлися, заграли продуктивніше і за 3 хвилини до кінця спочатку скоротили відставання до мінімуму, але більше зробити не змогли.

Зазначимо, що путівки на Євробаскет матимуть переможці півфіналів. Шанси потрапити на турнір буде і третя команда.

Як повідомляв OBOZREVATEL, команда Тимура Арабаджі у першій грі турніру в Тель-Авіві обіграла греків – 21:18, а потім поступилася французам – 11:21.

ФБУ відкрила благодійний рахунок для підтримки збірних команд України з баскетболу, які влітку візьмуть участь у змаганнях. Навіть вашу невелику пожертву у розмірі вартості чашки кави буде важливим внеском у представлення української збірної на міжнародній арені.