Українці вийшли до плей-оф відбору до Євробаскету 3х3

2,8 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 вийшла до плей-оф кваліфікації до чемпіонату Європи 2022 року. Команда Тимура Арабаджи у першій грі турніру в Тель-Авіві обіграла греків – 21:18, а потім поступилася французам – 11:21.

"Жовто-сині" у складі Антона Давидюка, Андрія Кожем'якіна, Іллі Нємцу та Антона Мусієнка у поєдинку проти "гальських півнів" виглядали не дуже зібрано, бо ще до його початку завдання виходу до плей-оф було вирішено.

У результаті українці припустилися чимало помилок під своїм кільцем і часто мазали в атаці. Французи навпаки були точні та зуміли завершити гру достроково, набравши необхідні 21 очко за 2 хвилини і 45 секунд до сирени. Тож наші баскетболісти посіли друге місце у групі та зіграють з Ізраїлем у плей-оф (4 червня об 11:45).

У першому матчі дня із греками наші хлопці показали дуже інтенсивний баскетбол. Українці півтори хвилини не давали суперникам вразити своє кільце, змушуючи його робити не лише промахи, а й фоли.

Вже за 3,5 хвилини в пасиві греків було п'ять порушень. До середини матчу в наших була мінімальна перевага у рахунку – 10:9. Після цього підопічним Арабаджі вдалося реалізувати дві дальні спроби, а крапку у грі поставив Кожем'якін із лінії штрафних.

Зазначимо, що путівки на Євробаскет матимуть переможці півфіналів. Шанси потрапити на турнір будуть і у третьої команди.

Як повідомляв OBOZREVATEL, ФБУ відкрила благодійний рахунок для підтримки збірних команд України з баскетболу, які влітку візьмуть участь у змаганнях. Навіть ваша невелика пожертва у розмірі вартості чашки кави буде важливим внеском у представлення української збірної на міжнародній арені.