Збірна України U-16 зазнала поразки в півфіналі Євробаскету-2017

12,0 т.
збірна України u16 баскетбол

Кадетська збірна України (U-16) не зуміла пробитися до фіналу жіночого чемпіонату Європи з баскетболу, який проходить із 19 по 26 серпня в македонському Скоп'є. У півфінальній битві Євробаскету-2017 юні українки програли одноліткам із Данії - 38:54 (10:20, 3:11 13:9, 12:14).

Наші дівчата непогано розпочали зустріч, діючи з суперницями на рівних. Однак друга чверть, у якій "жовто-сині" за 10 хвилин зуміли набрати лише три очки, стала справжнім провалом.

Після великої перерви українки взяли себе в руки і стали скорочувати різницю в рахунку. Здавалося, що наша команда знайшла свою гру, але активність данців на початку четвертої чверті остаточно вбила інтригу в цьому протистоянні.

Читайте: Збірна України з баскетболу обіграла Росію на Універсіаді-2017

Україна: Попова (2+5 підбирань +4 передачі +3 перехоплення -6 втрат), Космач (7-4 втрати), Зозуля (7), Топчій, Ростоцька (15+6 підбирань) - старт; Іванюк (2), Таргонська, Березова (3), Костянтинівська, Черкаська (2).

Данія: Міккельсен (3), А. Ларсен, Педерсен (17+4 передачі), Гілстрофф (6+7 підбирань), Йєссен (15+13 підбирань) - старт; Рімдал (2), Е. Ларсен (9), Агмунда (4 передачі), Якобссон, Расмуссен, Перссон (2), Окосун.

Поєдинок за 3-е місце відбудеться в суботу, 26 серпня. Початок зустрічі о 19:45 за київським часом. Суперник збірної України визначиться у протистоянні Бельгії та Греції.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що збірна України з баскетболу не змогла вийти у чвертьфінал Універсіади-2017.