Збірна України з баскетболу не змогла вийти у чвертьфінал Універсіади-2017

7,9 т.

Студентська збірна України не змогла пробитися до чвертьфіналу баскетбольного турніру на Універсіаді-2017. Наша команда у вирішальній грі поступилася своїм безпосереднім конкурентам у боротьбі за місце в плей-офф змагань ізраїльтянам - 78:105.

На жаль, наші хлопці не змогли нав'язати боротьбу суперникам. Вже до великої перерви збірна Ізраїлю здобула комфортну перевагу в 21 очко. Результативних дій Загреби і Закурдаєва, які набрали 16 і 15 очок відповідно, було занадто мало для успіху. До того ж, у українців відверто не пішов кидок.

Читайте: Збірній України пропонували зіграти "договірняк" на Універсіаді

У третій і четвертій чверті суперники спокійно утримували українців на комфортній відстані і довели гру до перемоги.

Після цієї поразки "жовто-сині" опинилися на третьому місці своєї групи і припинили боротьбу за медалі.

Як повідомляв "Обозреватель", кадетська збірна України вийшла до півфіналу Євробаскету-2017 в Дивізіоні В серед дівчат.