Збірна України з баскетболу обіграла Росію на Універсіаді-2017

33,0 т.

Студентська збірна України з баскетболу обіграла команду Росії в третьому турі групового етапу на Універсіаді-2017. "Жовто-сині" в неймовірному за напруженням матчі дотиснули суперника у вирішальній чверті - 72:65.

Гра вийшла дуже напруженою і нагадувала гойдалки. Команди по черзі володіли ініціативою, а лідер у поєдинку постійно змінювався. У першій чверті наші хлопці поступилися в п'ять очок, проте до великої перерви зуміли відірватися від противника на сім пунктів.

Читайте: Знаменитий український гімнаст Верняєв завоював "золото" Універсіади-2017

Третя 10-хвилинка видалася відверто невдалою для українців. "Жовто-сині", маючи солідний відрив у 12 очок, швидко розгубили його і опинилися в ролі наздоганяючих. Однак у вирішальний момент підопічні Валерія Плеханова проявили характер. Росіяни не знали, як протистояти Олександру Кобцю і Ігорю Бояркіну, які в підсумку набрали 15 і 18 очок відповідно.

Після цієї перемоги Україна закріпила лідерство в групі, маючи три перемоги в трьох матчах.

Як повідомляв "Обозреватель", збірна України з баскетболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи U-16 серед дівчат.