Збірна України програла Польщі на Євробаскеті U-21 та втратила місце у Дивізіоні А

2,0 т.
Україна поступилася Польщі на молодіжному чемпіонаті Європи

Молодіжна збірна України з баскетболу програла Польщі у поєдинку за 13-16 місця на чемпіонаті Європи U-21 у Дивізіоні А. Матч у Чорногорії завершився з рахунком 59:95.

Україна програла Польщі на молодіжному Євробаскеті

Збірна України вдало стартувала і виграла першу чверть, але пропустивши ривок 0:13, дозволила полякам вийти вперед. Суперники значно краще зіграли в другій чверті (28:12) і вигравши цей відрізок пішли на велику перерву за 11 очок переваги.

Україна програвала боротьбу у трисекудній: 8-1 за підбираннями під чужим щитом, 32-20 за очками в трисекундній, 14-2 за очками другого шансу — ключові показники, за рахунок яких поляки виграли першу половину. Після двох чвертей наша команда поступалася 30:41.

На жаль, вирівняти гру у третій чверті збірній України не вдалося. Команда Віталія Степановського пропустила ще один потужний ривок суперника і не змогла повернутися в гру після великої перерви, програвши Польщі з рахунком 59:95.

Таким чином, чоловіча молодіжна збірна втратила місце в Дивізіоні А. Останній матч на турнірі наша команда зіграє 24 липня о 12:30 проти Чехії.

Чемпіонат Європи. Чоловіки, Дивізіон А

Турнір за 13-16 місця

Польща - Україна (95:59 (13:18, 28:12, 26:9, 28:20)

Україна: Шульга 19 + 7 підбирань + 3 передачі, Кобзистий 15 + 7 підбирань + 3 передачі + 2 перехоплення + 2 блок-шота - 4 втрати, Журавльов 7 + 4 підбирання, Бринюк 6, Кошеватський 4 - старт, Дзюба 6, Шиманський 1 , Бублик 1, Іванов 0, Мітіріч 0, Івашов 0

Напередодні українці поступилися Словенії у матчах за 9-16-те місця на чемпіонаті Європи U-20. Зустріч завершилась із рахунком 86:81.