Збірна України програла Данії на старті чемпіонату Європи U-18 у Дивізіоні В

2,7 т.
Збірна України з баскетболу

Збірна України з баскетболу програла перший матч на чемпіонаті Європи U-18 у Дивізіоні В, поступившись команді Данії 55:71.

Команда Валерія Плеханова ключовий ривок суперника пропустила в першій половині, коли дозволила данцям відірватися у рахунку. Суперник зіграв агресивніше в першу чергу в трисекундній: у команди Данії була відчутна перевага на підбираннях та очках набраних під кільцем. Як результат — Україна отримала 17 очок відставання після 20 хвилин гри.

Наша команда найкращий відрізок провела у третій чверті, за яку дозволила супернику набрати лише 10 очок. Підопічні Плеханова після великої перерви стабілізували ситуацію в фарбі та в цілому, в першу чергу за рахунок якіснішого захисту, вирівняли гру, вигравши половину (+1). Але цього, на жаль, було замало, щоб нівелювати дефіцит, який утворився після першої частини гри.

Припустившись 26 втрат та не реалізувавши жодного триочкого за матч (8 спроб), збірна України, яка грала з величезним бажанням та самовіддачею, програла перший матч з рахунком 55:71.

Другу гру на турнірі наші хлопці зіграють вже завтра, 31 липня, о 15:45 проти Естонії.

Чемпіонат Європи U-18. Чоловіки, Дивізіон В

Плоєшті, Румунія

Україна - Данія 55:71 (25:22, 15:22, 13:10, 15:17)

Україна: Кулішенко 12 + 6 підбирань, Поносов 7 + 4 підбирання + 4 передачі - 6 втрати, Холод 7 + 4 перехоплення, Пєтухов 4 + 7 підбирань, Кузнецов 2 - 4 втрати, — старт, Ніколайчук 9 + 7 підбирань, Семерич 7 + 4 підбирання + 4 блок-шота, Скутельник 3 - 3 втрати, Гнатій 2, Новіков 2, Завгородній 0

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше національна збірна України оголосила про потужне посилення перед Євробаскетом-2022.