Як українці обіграли Македонію у відборі ЧС-2023 з баскетболу: відео моментів

6,9 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу здобула третю перемогу у відбірному турнірі до чемпіонату світу 2023 року. Підопічні тренера Айнарса Багатскіса обіграли на виїзді команду Північної Македонії – 68:73.

Наша команда видала розкішну першу чверть, чим фактично забезпечила підсумковий успіх. У стартовій 10-хвилинці "жовто-сині" феєрично атакували кільце суперника кидками із триочкової зони, реалізувавши вісім спроб із 10.

У другій половині наші були менш ефективними і навіть дозволили македонцями скоротити своє відставання до чотирьох очок. Однак у результаті "жовто-сині" відсвяткували перемогу та набрали два очки до турнірної таблиці.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став атакуючий захисник Святослав Михайлюк. Легіонер "Торонто" зумів набрати третину всіх очок команди – 24. До вашої уваги найяскравіші моменти поєдинку.

Зазначимо, що українці достроково вийшли до наступного етапу кваліфікації до мундіалю. Свій заключний поєдинок першого раунду українці проведуть у Ризі з Іспанією 7 липня. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. Раніше у столиці Латвії 1 липня наша команда обіграла Грузію. Після матчу баскетболісти влаштували братання зі своїми вболівальниками.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер збірної України з баскетболу Айнарса Багатскіс яскраво описав гру у Македонії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!