Українці здобули третю перемогу у відборі до ЧС-2023 з баскетболу

3 хвилини
24,5 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу здобула свою третю перемогу у відбірному турнірі до чемпіонату світу 2023 року. Команда Айнарса Багатскіса, яка достроково забезпечила собі вихід до другого етапу кваліфікації, на виїзді розібралася із Північною Македонією – 68:73.

Тренери "жовто-синіх" вдалися до серйозної ротації у складі. Навіть не потрапив до заявки один із лідерів Артем Путової, а деякі резервісти отримали більше ігрового часу.

Проте вже з перших секунд гості стали доводити статус фаворитів. Вже у першій чверті українці просто блискуче показали себе у кидках через дугу. реалізувавши вісім спроб із 10, що забезпечило відразу 35 набраних очок.

У другій 10-міунтці наші баскетболісти дещо зменшили оберти. Однак тут "жовто-сині" чудово показали себе у високому пресингу. Хазяям було непросто навіть дійти до зони українців, а про проходи під щит мови практично не було.

Завершивши першу половину з двозначною перевагою на табло, після великої перерви команда Багатскіса відразу пропустила ривок суперника 0:7. Гості відповіли своїми результативними атаками завдяки точним кидкам через дугу Святослава Михайлюка.

Однак господарям вдалося підібратися на відстань до трьох пунктів, на що тренерський штаб українців відреагував тайм-аутом. Це трохи сколихнуло команду, але македонці зуміли дістатися вирішального періоду з відставанням "-4".

Четверта чверть стартувала з розміну 4:4, після чого українці повернули собі двозначну перевагу. Проте господарі здійснили блискавичний камбек та відродили інтригу. "Жовто-сині" не дали суперникам розвинути успіх та довели гру до перемоги.

Свій наступний матч українці проведуть у Ризі з Іспанією 7 липня. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. Раніше у столиці Латвії 1 липня наша команда обіграла Грузію. Після матчу баскетболісти влаштували братання зі своїми вболівальниками.

Як повідомляв OBOZREVATEL, захисник збірної України з баскетболу Денис Лукашов розповів про свої емоції 24 лютого.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!