Як українці обіграли Грузію та вийшли до другого етапу відбору ЧС із баскетболу: відео найкращих моментів

9,0 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу здобула другу перемогу у відбірному турнірі до чемпіонату світу 2023 року. Команда Айнарса Багатскіса в Ризі була сильніша за Грузію 79:66 і після поразки Північної Македонії в Іспанії забезпечила собі вихід до наступного етапу.

Наша команда забезпечила собі тріумф завдяки шикарному ривку наприкінці першого періоду та на початку другого. "Жовто-сині" в ці хвилини зловили кураж і виграли відрізок із рахунком 28:8, завдяки чому переломили перебіг зустрічі.

Найкращими у складі команда Багатскіса стали форвард В'ячеслав Бобров, який набрав 17 очок, та атакувальний захисник Святослав Михайлюк, який записав до свого активу 16 набраних пунктів. До вашої уваги найяскравіші моменти гри у столиці Латвії.

Після гри баскетболісти влаштували братання з фанатами. Крім того, у роздягальні української збірної гравці яскраво відзначили успіх, висловивши патріотичну позицію.

Як повідомляв OBOZREVATEL, захисник збірної України з баскетболу Денис Лукашов розповів про свої емоції 24 лютого.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!