Визначився перший півфіналіст Суперліги Парі-Матч

5,9 т.

Южненський "Хімік" у другому чвертьфінальному поєдинку Суперліги Парі-Матч повторно обіграв "БІПУ" і вийшов в 1/2 фіналу. Зустріч на паркеті Палацу спорту "Одеса" завершилася з рахунком 86:96.

Гості, без шансів програвши кілька днів тому в першій зустрічі, з перших хвилин продемонстрували, що налаштовані серйозно.

Підопічні Олега Юшкіна захопили ініціативу і завдяки точним кидкам лідерів, легко довели свою перевагу в першій чверті до 10 пунктів.

Однак, потім трапився повний провал, який став основоположним в загальному результаті. Атамонов закинув 0 з 6 кидків з гри, а "Одеса" пропустила 34 очка за другу чверть, забивши лише 17.

У четвертій чверті одесити, здавалося, зробили неможливе, рвонувши 16: 4, але довести справу до перемоги так і не змогли.

Читайте: Геніальний трюк баскетболіста приголомшив легендарного Буффона

"БІПА" - "Хімік" 86:96 (23:16, 17:34, 23:23 23:23)

"БІПА": Артамонов (9 + 5 підбирань + 7 передач), Ноффле (7 + 6 передач), Ефіанайі (26 + 8 підбирань), Тищенко (6), Блаус (14 + 5 підбирань) - старт; Луценко (10 + 4 підбирання), Кривцов (12 + 6 підбирань), Прокопенко (2).

"Хімік": Колтер (24 + 5 підбирання + 9 передач), Марченко, Еріанс (14 + 6 підбирань), Павлов (13), Антипов (11) - старт; Петров (14 + 10 підбирань + 7 передач + 3 блок-шота), Сидоров (10), Рябчук (8), Мальчевський (2).

Рахунок в серії - 0: 2.

Півфінали до трьох перемог однієї з команд стартують 10 квітня. "Хімік" зіграє з переможцем пари "Дніпро" - "Запоріжжя-ZOG".

Нагадаємо, що днем раніше "Дніпро" здобув важку перемогу в 1/4 фіналу плей-офф Суперліги Парі-Матч.