Суперліга Парі-Матч: плей-офф стартував з гучної сенсації

12,0 т.

У баскетбольній Суперлізі Парі-Матч у четвер, 29 березня стартував стадія плей-офф. Чемпіон України київський "Будівельник" в першому матчі 1/4 фіналу сенсаційно програв МБК "Миколаєву" (63:82).

Господарям майданчика не вдалося нав'язати свою гру мене іменитому супернику. "Миколаїв" успішно розігрував свої комбінації, щільно грав у захисті і поступово перехопив нитку гри.

У другій половині зустрічі київські баскетболісти безуспішно намагалися налагодити свої кидки, а також варіювати схеми захисту, але успіхів це не принесло.

"Будівельник" - МБК "Миколаїв" 63:82 (19:16, 16:21 15:21, 13:24)

"Будівельник": Дугат (6 + 6 втрат + 4 перехоплення), Отверченко (10), Крутоус (13), Дроздов (2 + 5 підбирань), Сандул (2 + 4 підбирання) - старт; Анісімов (14 + 7 підбирань), Місяць (7), Зотов (9), Вінтоняк, Дзюба.

"Миколаїв": Тонченко (18 + 5 передач), Іванов, Носков (10 + 4 передачі + 5 втрат + 4 перехоплення), Онуфрієв (12 + 9 підбирань + 4 перехоплення), Кушніров (22) - старт; Попов (11 + 5 передач + 5 втрат), Анікієнко (5), Мусієнко (2), Давидюк, хохоник, Бобров.

Рахунок в серії - 0:1.

У другому чвертьфіналі "Черкаські Мавпи" просто знищили харківський "Політехнік" - 128:89.

Черкащани без проблем нейтралізували головних снайперів суперника і легко довели свою гру до перемоги.

"Черкаські Мавпи" - "Політехнік" 128:89 (31:25, 27:22, 32:19, 38:23)

"Черкаські Мавпи": Бояркін (3 + 7 передач), Кольченко (40 + 4 передачі), Ткаченко (14 + 4 перехоплення), Липовцев (5 + 4 передачі), Девіс (21 + 9 підбирань + 3 перехоплення) - старт; Кобець (15 + 5 передач), Конате (12 + 7 підбирань), Беллфілд (9 + 6 передач), Скапінцев (5), русла (4), Нагорний.

"Політехнік": Йованович (16 + 6 передач), Барнс (18 + 5 підбирань), Савченко (3), Рочняк (18 + 10 підбирань + 7 втрат), Вуйович (12) - старт; Козлов (11 + 5 підбирань + 4 передачі + 5 втрат), Колотилов (6), Чугунов (5), Кузнецов, Рудаков.

Рахунок в серії - 1:0.

У чвертьфінальному матчі в Южном віце-чемпіон України "Хімік" обіграв одеську "БІПУ" - 80:69.

Гості лише в дебюті зустрічі змогли чинити опір. Надалі підопічні Віталія Степанівської впевнено володіли ініціативою і без проблем довели гру до перемоги.

У "БІПИ" провальний матч видав один з лідерів одеситів - Джошуа Ноффлет. Американський легіонер вкрай посередньо грав у захисті, при цьому нічого не демонструючи і в атаці.

Читайте: Російська баскетболістка зробила свинський вчинок під час матчу:опубліковано відео

"Хімік" - "БІПА" 80:69 (24:17, 16:18, 16:16, 24:18)

"Хімік": Колтер (5), Марченко (5), Еріенс (0 + 4 передачі), Павлов (8 + 7 підбирань + 2 блок-шота), Антипов (15 + 7 підбирань) - старт; Петров (15 + 7 підбирань + 2 блок-шота), Мальчевський (14), Рябчук (9), Сидоров (9 + 4 передачі).

"БІПА": Артамонов (11 + 5 підбирань + 5 передач), Луценко (11 + 5 підбирань + 4 перехоплення), Ефіанаі (14 + 5 передач + 3 перехоплення), Кривцов (10), Тищенко (2) - старт; Блаус (14 + 6 підбирань), Бєліков (4), Прокопенко (3), Ноффле, Воєвода.

Повторні чвертьфінальні поєдинки заплановані на 31 березня - 1 квітня. За регламентом у півфінал виходить команда, яка першою добуде дві перемоги.

30 березня в чвертьфінальний бій вступить переможець регулярної першості - "Дніпро".