Визначилися всі півфіналісти Суперліги Паріматч

3,2 т.
Суперліга Паріматч

Баскетбольний клуб "Дніпро", здобувши впевнену перемогу в третьому чвертьфінальному матчі серії проти київського "Будівельника" (107:84), став четвертим півфіналістом Суперліги Паріматч.

Раніше в півфінал вийшли "Прометей" із Кам'янського, який пройшов "Хімік", БК "Запоріжжя", котрий переграв "Тернопіль" і столичний "Київ-Баскет", який здолав "Черкаські Мавпи".

Півфінальна серія стартує 25 травня. "Київ-Баскет" зіграє із "Запоріжжям", а "Дніпро" з "Прометеєм".

Дніпро i Будівельник добре вивчили одне одного, тож не витрачали час на зайву розвідку, одразу ринувши в боротьбу. І одразу стала помітна різниця в налаштованості команд. Господарі впевнено пішли вперед, ніби продовжуючи кураж від двох попередніх переможних для себе матчів серії. Натомість у діях киян вже одразу виникло чимало браку, ніби гостям заважав тягар втоми, якого вони так і не позбулися. Відтак господарі впевнено набирали очки, збільшуючи різницю. Дніпрянам вдавалося практично все. Серед іншого пішли дальні влучання, яких лише за стартову 10-хвилинку вони реалізували 6.

Вже по ходу другої чверті дніпряни випереджали киян на 20 очок. На велику перерву кияни відіграли лише один бал. До того ж перспективи можливого повернення інтриги гостями виглядали надто туманними.

Поновлення боротьби це підтвердило. Дніпро продовжив методично гнути своє, вириваючись вперед вже на 23 очка. Періодичні спалахи яскравих індивідуальних дій від гравців гостей на загальний перебіг боротьби не впливали.

Нічого надзвичайного в заключній частині поєдинку не сталося. Господарі впевнено перетнули межу в 100 набраних очок та вибороли вирішальну перемогу в серії та місце в півфіналі.

Наступний поєдинок Дніпро грає 28 травня вдома проти Прометея – перший матч півфінальної серії. Для Будівельника сезон завершено.