В Україні стартував новий баскетбольний сезон у Суперлізі Windrose

3 хвилини
5,2 т.
Дніпро переміг Харківських Соколів

У чемпіонаті України з баскетболу стартував новий сезон у Суперлізі Windrose. Перший матч елітного дивізіону нашої країни відбувся в Дніпрі, де місцевий однойменний клуб переміг "Харківських Соколів" – 81:57.

Гравцем дня став Сергій Павлов. 23-річний бігмен цього літа перейшов з "Київ-Баскета" і ефектно дебютував за "Дніпро", набравши 12 очок.

Сергій Павлов

Зустріч почалася в обопільній боротьбі, де найактивніше виглядали господарі. Особливо відрізнявся американський легіонер "Дніпра" ​​Донелл Купер, який роздав за пiв чвертi 4 результативні передачі. "Соколи" збилися на непідготовлені кидки, за рахунку 11:7 змусивши головного тренера взяти таймаут. Хвилинна перерва не пішла на користь гостям. Вони повністю провалилися в обороні, не набравши жодного очка, замість того пропустивши 7 від Павлова.

Дніпро переміг Соколiв

У заключні хвилини "Дніпро" продемонстрував розгромну перевагу, зробивши ривок 16:5. Дніпряни реалізували 5 з 5 триочкових спроб.

Дніпро переміг Харківські Соколи

Друга десятихвилинка розпочалася за рахунку 31:18 і стала бенефісом Станіслава Тимофієнка. Багаторічний лідер команди раз по раз збирав на себе фоли, ставши автором ривка 15-5. Лише за рахунку 43:26 харків'яни зусиллями Девіса змогли набрати нові очки.

До кінця першої половини перевага "Дніпра" виглядала абсолютною і досягала 20 очок.

Третя чверть стала справжнім жахіттям для підопічних Валерія Плеханова. "Соколи" виглядали розібраними, повністю проваливши цей відрізок. Дніпряни домінували на паркеті ДС "Шинник" і за десять хвилин набрали 17 очок, пропустивши лише два двоочкових кидки.

Заключна 10-хвилинка виявилася формальністю. Дмитро Болдаєв дав відпочити своїм лідерам, що дозволило харків'янам скоротити відставання.

Нагадаємо, що в нинішньому сезоні в Суперлізі Windrose беруть участь 12 команд. 24 вересня першість продовжиться дербі Одеської області, де о 18:00 в Южному місцевий "Хімік" прийме БК "Одесу".

Нагадаємо, що чинним чемпіоном України з баскетболу є "Прометей", який уперше у своїй історії завоював цей титул.