Визначився володар Суперкубку України з баскетболу. Фото, відео, нагородження

4 хвилини
9,4 т.
Прометей Будівельник

Баскетбольний клуб "Прометей" зi Слобожанського (Дніпропетровська область) переміг київський "Будівельник" і вперше в своїй історії завоював Суперкубок України. Матч у столичному Палаці спорту завершився з рахунком 104:99.

Прометей виграв Суперкубок України
Денис Лукашов з Суперкубком

Фаворити поєдинку з перших секунд захопили ініціативу, повівши в рахунку 7:1. "Прометей" легко розривав оборону "Будівельника", без проблем набираючи очки. До другої хвилини кияни "прокинулися" і двома триочковими Клавела та Кобця спершу зрівняли рахунок, а потім Браун навіть вивів "будівельників" уперед.

Прометей вдало стартував у матчі

На жаль, для номінальних "гостей" це було одиничним сплеском активності. Починаючи з четвертої хвилини слобожанці стали впевнено йти у відрив.

За три хвилини до кінця чверті Ілля Сидоров зарядив далекий, а потім продемонстрував свій талант Антоніо Кемпбел. Американець спершу забив кидок із фолом, а потім встромив данк, зробивши рахунок 25:15.

Будівельник мав лише перевагу в трисекундній зоні, ефектно працюючи на підбираннях. Це було єдиним компонентом, де столичні гравці мали перевагу. В іншому "Прометей" домінував, грамотно розігруючи комбінації і атакуючи з дальньої та середньої дистанції.

Поєдинок пройшов під диктовку господарів

Під фінал першої половини "Будівельник" вдало скористався великою кількістю фолів, допущених лідерами суперника, і зміг скоротити відставання до 4 очок, пробивши 16 штрафних кидків – 47:51.

Після великої перерви клас виконавців "Прометея" дався взнаки. Клуб із Дніпропетровської області виграв третю чверть 29:20, не давши опонентові жодного шансу на камбек.

Прометей потужно атакував

У четвертій десятихвилинці зусиллями Стоктона і Грицака "будівельники" змогли скоротити відставання спершу до 7 пунктів, а потім Діанжело Харрісон данком зробив розрив 3-очковим, змушуючи Ронена Гінзбурга взяти терміновий таймаут.

Будівельник не зміг переламати гру

Останні хвилини стали феєричними для Іллі Сидорова. Захисник "Прометея" набрав 5 очок, знявши питання про переможця.

Денис Лукашов з кубком

Нагадаємо, що до цього матчу чинним володарем Суперкубку був "Дніпро".

СУПЕРКУБОК УКРАЇНИ

22 вересня

Київ. 18:30

Прометей (Слобожанське) – Будівельник (Київ) – 104:99 (27:21, 24:26, 29:30, 24:32)

Прометей: Доу 6о + 5пд, Харрісон 25о + 5пд, Еванс 19о + 5пд, Стефенс 9о + 5пд, Сидоров 20, Лукашов 6, Липовий, Беліков, Тихонов, Петров 12о + 7пд, Кемпбел 7, Климов.

Будівельник: Клавел 32, Кобець 3, Стоктон 6о + 10пр, Браун 15о + 8пд, Гордон 24о + 7пд, Грицак 3, Близнюк 11, Апшоу 5.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за кілька днів до цього "Прометей" переміг у кваліфікаційному турнірі за право брати участь у Лізі чемпіонів.

Чемпіон нашої країни у фіналі обіграв російську "Парму" і потрапив у групу А, де битиметься з іспанським "Тенеріфе", італійським "Сассарі" та німецьким "Людвігсбургом".

16 вересня "Прометей" у півфіналі обіграв чеську "Опаву". Поєдинок у Софії на "Армітс Арені" завершився з рахунком 78:100.