У фантастичному матчі визначився переможець Суперліги Паріматч. Фото і відео

3 хвилини
12,2 т.
Прометей Запоріжжя

БК "Прометей" достроково завершив фінальну серію Суперліги Паріматч із "Запоріжжям". У дуелі за "золото" до трьох перемог команда з Кам'янського виграла на виїзді, здійснивши камбек, і вперше в історії стала чемпіоном України – 83:88.

Зустріч на паркеті палацу спорту "Юність" у Запоріжжі видалася дуже яскравою. Для господарів стояло одне завдання – виграти першу домашню гру серії, щоб продовжити боротьбу за "золото".

"Прометей" відіграв 16 очок відставання.
"Прометей" з чемпіонським кубком.
"Прометей" виграв Суперлігу Паріматч.

Старт гри вийшов досить рівним, але вже з середини першої чверті підопічні Валерія Плеханова накрутили темп і за кілька хвилин відірвалися від опонента на 16 пунктів.

У другому періоді "Запоріжжя" продовжувало утримувати двозначну перевагу. Велика перерва пішла на користь команді з Кам'янського. Тренер Міленко Богічевіч, який замінює Ронена Гінзбурга, вніс необхідні корективи в гру своїх підопічних, що відразу ж принесло свої плоди в другій половині гри.

"Запоріжжя" не змогло продовжити фінальну серію.

"Прометей" видав ривок 4:12. Цей момент вніс нервозність у дії господарів майданчика. Перед четвертою 10-хвилинкою відрив між командами становив лише чотири пункти на користь "Запоріжжя".

За п'ять хвилин до кінця періоду гості вийшли вперед. На паркеті починалися справжні гойдалки, але в кінцівці запорожці почали багато помилятися, а розігрувальний Ілля Сидоров раз у раз карав суперником точними кидками.

Гра в Запоріжжі стала останньою у фінальній серії.

У підсумку в неймовірній кінцівці "Прометей" відстояв перевагу і взяв "золото". 30 очок у складі тріумфаторів набрав атакувальний захисник Рашад Вон.

"Прометей" вперше в історії став чемпіоном України.
Гравці "Прометея" святкують перемогу.

Гравець "Запоріжжя" Майк Кеффі за підсумками серії плей-оф отримав приз найкращого захисника та найрезультативнішого баскетболіста сезону. А Вон став найкориснішим гравцем фіналу.

Майк Кеффі – найрезультативніший гравець сезону.