Українки здобули першу перемогу на баскетбольному Єврочеленджерi U-20

660
Збірна України з баскетболу

Жіноча збірна України з баскетболу U-20 здобула першу перемогу на Єврочеленджері в Єревані. У другому матчі наші дівчата перемогли команду Швейцарії.

Як і в попередньому поєдинку проти Албанії, українки мали певні проблеми в реалізації та припускалися чималих помилок у захисті. Не могла допомогли команді Олена Попова, яка в поєдинку проти албанок зіштовхнулася з Владиславою Кібою та зазнала пошкодження. Кіба ж змогла зіграти.

Українки перемогли швейцарок

Після виграної українками в чотири очки стартової чверті суперниці поступово відігралися та вже були попереду на початок заключної 10-хвилинки. На останній відрізок українці зуміли зосередитися, серія дальніх влучань з успішними діями під своїм щитом забезпечили необхідну перевагу на останніх хвилинах.

Жіноча збірна України з баскетболу

Найкращими в збірній України стали Анастасія Кучерьонок – 25 очок, 7 передач, Вікторія Ростоцька – 16 очок, 9 підбирань, Дарина Дубнюк – 14 очок.

У наступному матчі, 15 липня, наша команда грає проти господарів із Вірменії. Початок о 19:15.

Жіночі збірні U-20 Єврочеленджер

14 липня

Єреван, Вірменія. 18:00

Україна – Швейцарія – 75:70 (18:14, 18:21, 16:21, 23:14)

Як повідомляв OBOZREVATEL, жіноча збірна України з баскетболу 3х3 у складі Христини Філевич, Ганни Ольховик, Ганни Рульової і Наталії Цюбик успішно кваліфікувалася на чемпіонат Європи, фінальна частина якого відбудеться в Парижі 10-12 вересня.