Україна вийшла в чвертьфінал КС з баскетболу 3х3

12,6 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 вийшла в чвертьфінал Кубка світу-2018 , який в ці дні приймає столиця Філіппін Манілi. В 1/4 фіналу Україна зіграє проти Словенії (12 червня о 09:50).

"Жовто-сині", в складі Станіслава Тимофієнка, Олександра Кольченка, Максима Закурдаева і Дмитра Ліповцева, спершу обіграли команду Хорватії - 22:11 а потім розбили Йорданію - 21:14.

Проти Йорданії Україна трохи вальяжно розпочала зустріч, особливо не форсуючи ситуацію. Лише з третьої хвилини проявився клас нашої команди, і українці поступово почали відриватися в рахунку.

До середини гри рахунок був вже 6:1, дозволяючи нашим баскетболістам трохи куражитись на майданчику.

Йорданці скористалися цією розслабленням, скоротивши відставання до двох пунктів (8:6), але більшого араби добитися не змогли.

Баскетболісти збірної України впевнено контролювали ситуацію, довівши матч до перемоги.

І Україна і Хорватія з перших хвилин демонстрували позиційний баскетбол, з великою кількістю боротьби.

На 2-й хвилині Україна допустила декілька помилок, дозволивши Хорватії вийти вперед 3:1.

На 4-й хвилині шикарний двухочковий Тимофієнко знову повернув рівновагу в гру, а після дальнього кидка Закурдаєва Україна повела 7:5. Збірній Хорватії довелося терміново брати таймаут.

"Картаті" не встигали за нашими хлопцями, раз по раз набираючи фоли. Тимофієнко просто розривав суперників під кільцем, явно перевершуючи їх в класі. До середини матчу "двушки" Ліповцева і Закурдаєва зробили рахунок 14:5 в нашу користь.

У кінцівці "синьо-жовті" впевнено контролювали м'яч, не давши опонентам надію на перемогу.

Згідно з правилами баскетболу 3х3 за звичайне потрапляння і за штрафний кидок дають 1 очко, за попадання з-за дуги - 2 очка. Матч триває 10 хвилин чистого часу.

Читайте: Україна потрапила в топ рейтингу баскетболу 3х3

Нагадаємо, що двома днями раніше підопічні Олега Юшкіна переграли представників Нігерії - 22:11 а потім драматично поступилися латишам - 18:21.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на юнацькій Олімпіаді-2018 виступлять збірні України з баскетболу 3х3.