Українці драматично стартували на КМ з баскетболу 3х3

13,8 т.

Чоловіча збірна України стартувала на Кубку світу з баскетболу 3х3. У стартовій грі змагань, які приймає столиця Філіппін Маніла, підопічні Олега Юшкіна переграли представників Нігерії - 22:11 а потім драматично поступилася латишам - 18:21.

"Жовто-сині", в складі яких виступають Станіслав Тимофієнко, Олександр Кольченко, Максим Закурдаєв і Дмитро Липовцев, порадували фанатів результативною гравець.

Читайте: Україна потрапила до топ рейтингу баскетболу 3х3

Стартовий поєдинок проти африканської команди українці розпочали не дуже вдало, пропустивши дві результативні атаки суперника.

Однак наші хлопці тут же відповіли розкішним ривком 11:0. Тимофеєнко раз по раз перегравав опонентів один в один і вдало атакував з-за дуги. Крім того, українцям вдалося посадити суперників на фоли. Уже до середини періоду нігерійці досягли ліміту порушень правил.

Команда Юшкіна впевнено контролювала хід гри. Українці підтримували високий темп, змушуючи африканців раз по раз провалюватися під своїм кільцем. Перемогу "жовто-синім" принесла чергова точна атака Тимофієнка з-за дуги.

Друга зустріч з командою Латвії була для українців набагато складнішою. Суперники йшли очко в очко з перших хвилин. Балтійцям вдалося нейтралізувати сильні сторони "жовто-синіх".

Підопічні Юшкіна часто пропускали атаки з-за дуги, подарувавши суперникам фору у п'ять очок. Лідери нашої збірної Кольченко та Тимофієнко зуміли повернути наших хлопців у гру, скоротивши розрив до двох пунктів.

Убивчим для "жовто-синіх" став фол Липовцева на своєму щиті за 1 хвилину і 44 секунди до кінця періоду. Латиші реалізували штрафний кидок і виграли зустріч.

Зазначимо, що наступні матчі українці проведуть у неділю, 10 червня, проти Хорватії та Йорданії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на юнацькій Олімпіаді-2018 виступлять збірні України з баскетболу 3х3.