Україна здобула першу перемогу у відборі на чемпіонат світу з баскетболу-2023. Фото та відео

3 хвилини
19,5 т.
Збірна України з баскетболу

Чоловіча збірна України з баскетболу у другому турі відбіркового турніру на чемпіонат світу-2023 перемогла команду Північної Македонії. Матч у столичному Палаці спорту завершився з рахунком 78:61.

Зустріч розпочалася на невисоких швидкостях. Обидві команди зробили акцент на індивідуальних проходах, але особливої результативності ця тактика не принесла.

Українські баскетболісти обіграли македонців
Стартове вкидання.

Македонці завдяки кращій точності були більшу частину чверті в лідерах. Україна часто атакувала з-за дуги, але поганий відсоток не дозволяв розраховувати на очковий ривок.

Джером Рендлі.

За 100 секунд рахунок був 11:11, але потім низка втрат призвела до розриву -6. Триочковий на останніх секундах скоротив відставання 14:17.

Олександр Липовий.

Малюнок гри не змінився і в другій десятихвилинці. Лідирували гості, набираючи очки з дальньої дистанції. Максимум, що вдавалося українцям протягом чверті, – це зрівнятися в рахунку.

Айнарс Багатскіс.

До середини тайму два точні трюльники знову зробили "-6" – і Багатскісу довелося терміново брати хвилинну перерву. Це не особливо допомогло, і македонці пішли на велику перерву, ведучи в рахунку 34:30.

Артем Пустовий.

Другу половину збірна України почала впевненіше. Артем Пустовий уперше у матчі вивів команду вперед.

Глядачі на трибунах не нудьгували.

Це надихнуло інших баскетболістів. Петров і Лукашов "трюльниками" за рахунку 41:37 змусили наставника македонців узяти тайм-аут. У час, що залишився, йшла в'язка і не дуже видовищна гра. Зусиллями Іллі Сидорова "жовто-сині" змогли зберегти свою перевагу.

Богдан Близнюк.

Заключна чверть почалася з дальньої стрільби. На два триочкові Липового Північна Македонія відповіла влучним кидком Андрія Маслінка. Ближче до середини десятихвилинки перевага українців на паркеті ставала дедалі очевиднішою. Гості явно підсіли фізично та за 4:45 програвали 52:61.

Українці довгий час були у ролі тих, хто наздоганяє.

Україна зловила кураж і своєї гри не віддала, довівши її до логічної перемоги.

Артем Пустовий завершив атаку данком.

Нагадаємо, що матч першого туру між Грузією та Україною завершився перемогою господарів. На паркеті Палацу спорту в Тбілісі підопічні Айнарса Багатскіса з рахунком 83:88 поступилися команді Грузії.

Свій наступний матч Україна проведе 24 лютого 2022 року. "Жовто-сині" вирушать у гості до Іспанії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, жіноча збірна України з баскетболу розкішно стартувала у відборі на Євробаскет-2023, обігравши Францію та Фінляндію.