Збірна України програла Іспанії у відборі на чемпіонат світу з баскетболу-2023

3 хвилини
816
Збірна України програла Іспанії

Чоловіча збірна України з баскетболу програла команді Іспанії у матчі третього туру кваліфікації на чемпіонат світу-2023. Поєдинок проти чемпіонів світу в Кордові на паркеті арени "Віста Алегре" завершився з рахунком 88:74.

Після поразки заповнена арена влаштувала овації нашим співвітчизникам.

В умовах повномасштабного вторгнення Росії українські баскетболісти зібралися та взяли участь у цій непростій грі.

Один із лідерів "жовто-синіх" Артем Пустовий вийшов на паркет із написом проти війни.

Наша команда змогла боротися на рівних лише у перші кілька хвилин. Українці після триочкових Джерома Рендла та В'ячеслава Петрова навіть змогли вийти вперед, але потім потужна Іспанія почала нарощувати свою перевагу. Завдяки зусиллям Оріоля Паулі команди пішли на першу перерву за рахунку 22:17.

У другій чверті командна гра української збірної зовсім розклеїлася. Підопічні Багатскіса багато пропускали під кільцем, дозволивши іспанським гравцям розвинути свою перевагу до 16 пунктів.

У другій половині господарі все частіше стали використовувати триочкові кидки та розрив у рахунку збільшувався з кожною хвилиною. Іноді наші співвітчизники просто не встигали за швидкими атаками суперника.

Чіпкі іспанці домінували на паркеті, не дозволяючи гостям нічого зробити під кільцем і в трисекундній зоні, а триочкові кидки збірної України дуже часто йшли повз ціль.

Четверта десятихвилинка стала формальністю. Іспанія зробила акцент на обороні, зберігши комфортну різницю в рахунку.

Зазначимо, що Україна та Іспанія вже зустрічалися у відборі на чемпіонат світу-2019. 4 вересня 2018 року "жовто-сині" за заповнених трибун київського Палацу спорту перемогли з рахунком 76:65. У грі у відповідь 2 грудня українці драматичній боротьбі поступилися в Тенеріфе з рахунком 68:72.

У цьому відборі у першому турі Україна програла у драматичному матчі Грузії, а потім обіграла Північну Македонію.