Українці виграли перший матч у відборі ЧС-2023 з баскетболу: відео найкращих моментів

2,6 т.

Баскетболісти чоловічої збірної України здобули першу перемогу у кваліфікації до чемпіонату світу-2023. "Жовто-сині" на паркеті київського Палацу спорту були сильнішими за команду Північної Македонії – 78:61.

Підопічні Айнарса Багатскіса невдало розпочали гру, часто пропускаючи результативні атаки суперника. Однак після великої перерви господарі зустрічі видали феноменальний баскетбол. Особливо українцям вдалася заключна чверть.

Стартове вкидання.
Олександр Липовий.

До вашої уваги найкращі моменти гри у Києві.

Україна – Північна Македонія – 78:61 (14:17, 16:17, 19:13, 29:14)

Україна: Пустовий 18о+5пд, Петров 6о+7пд, Близнюк 4о+6пд, Санон, Рендл – старт; Лукашов 13о+7пд, Сидоров 13, Липовий 12, Павлов 9, Зотов 3, Скапінців.

Північна Македонія: Крстевський 14, Мекіч 10, Робєв 4, Ніколів 3о+6пр, Сіміч 3 – старт; Уайлі 12о+9пд, Маслінко 7о+6пд, Стояновський 6, Стаїч 2, Магдевський.

Як повідомляв OBOZREVATEL, тренер збірної України з баскетболу Айнарс Багатскіс оцінив виступ своїх підопічних у поєдинку проти Македонії у відборі ЧС-2023.