Збірна України програла Франції у кваліфікації жіночого Євробаскету-2023

3,7 т.

Жіноча збірна України з баскетболу поступилася команді Франції у 4-му турі кваліфікації на чемпіонат Європи-2023. Поєдинок у Роанні завершився з рахунком 109:88.

Матч розпочався для наших співвітчизниць невдало. Мобільна Франція просто зім'яла нашу оборону, рвонувши 14:4. Срджан Радулович був змушений взяти тайм-аут, після якого українки засувалися швидше, стали краще передавати м'яч, з'явилося більше бадьорості.

Проте перелому не сталося. Француженки мали перевагу на всіх ділянках майданчика та без проблем набирали очки як дальніми кидками, так і з-під кільця (32:20).

У другій чверті, Франція, яка передчувала легку перемогу, розслабилися, за що була відразу покарана. Точні триочкові Ягупової та Мазниченко оформили ривок української збірної 15:5, що дозволило скоротити розрив до двох пунктів, а потім і зрівняти рахунок (37:37).

Головному тренеру збірної Франції довелося терміново брати хвилинну перерву. Це трохи збило атакувальний порив "жовто-синіх", але такої легкої гри, яку показували господині на початку, вже не було. Наші дівчатка боролися, намагаючись закрити усі вільні зони.

Перша половина закінчилася із невеликою перевагою фавориток 54:50.

Третя десятихвилинка стала дзеркальним відображенням першої. Знову швидкісна Франція просто розривала нашу оборону, щоразу використовуючи дірки в обороні.

До кінця чверті гравці з України так і не змогли знайти протиотруту для точної Франції, а особливо лідерки збірної - Марін Жоаннес. 27-річна баскетболістка набрала 21 очко, забивши 3/6 "трюльників".

Четверта чверть стала формальністю. Збірна України програла її 20:9, так і не створивши перелому у матчі.

Свій наступний матч у відборі на Євробаскет-2023 збірна України проведе 9 лютого проти Фінляндії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!