Україна розгромила Угорщину та здобула перше місце у відборі на Євробаскет-2022

30,8 т.
Збірна України з баскетболу

Збірна України з баскетболу в понеділок, 22 лютого, на паркеті київського Палацу спорту перемогла Угорщину у заключному матчі кваліфікації чемпіонату Європи-2022.

Щоб фінішувати на першому місці в групі F, нашій команді необхідно було вигравати з різницею більше ніж 25 очок, що їй і вдалося впевнено зробити. Розгромний рахунок 97:63 вивів "синьо-жовтих" на підсумковий 1-й рядок.

Цей успішний результат буде позитивно впливати на посів збірної під час жеребкування фінальної частини ЧЄ-2022.

Богдан Близнюк

Україна спочатку зробила акцент на атаки в лоу-пості, намагаючись завантажити В'ячеслава Петрова під кільцем, але це особливого результату не приносило. Атлетичні угорці впевнено лідирували, ведучи 11:4 до середини. Такий ривок змусив Айнарса Багатскіса терміново взяти там-аут.

Наша збірна раз по раз набирала очки

Перерва пішла на користь команді. Наші баскетболісти стали швидше рухати м'яч. Данк Боброва, а потім трійка Липового змусила вже наставника збірної Угорщини брати хвилину на спілкування з командою.

Україна вигравала підбір

Бобров та Мішула впевнено увійшли в гру, й Україна поступово налагодила командні взаємодії. Щільний захист, перехоплення і точні кидки дозволили нам піти у відрив 10:2 і завершити чверть із гандикапом +4.

Джером Рендл

Угорські гравці продавлювали нас через трисекундну зону, не дозволяючи сильно відірватися в рахунку. З цим не погоджувався Мішула, чергова трійка якого знову змусила Стояна Івковича брати тайм-аут. Українці нарощували перевагу, зусиллями все того ж Мішули, який забив уже 4-й далекий.

Олександр Мішула

Гості нічого не могли зробити під нашим кільцем, начисто програючи підбір. Далекий кидок Липового відвів команди на перерву за рахунку 50:34 на користь України.

Наші баскетболісти відмінно зіграли в захисті

У другій половині домінування баскетболістів з України продовжилося. Віталій Зотов роздавав чудові передачі, після яких або Павлов, або Липовий бомбардували кільце суперника.

Віталій Зотов

5-й триочковий від Мішули на 6-й хвилині 3-ї чверті оформив необхідну перевагу в 26 очок – 65:39.

Сергій Павлов

"Синьо-жовті" володіли абсолютною перевагою і з кожною хвилиною лише збільшували розрив. 4 чверть розпочалася за рахунку 77:45 і стала бенефісом Рендла. Темношкірий легіонер не тільки впевнено виконував соло і забивав, але й віддавав точні паси.

Україна не залишила шансів супернику

Підсумковий рахунок 67:93 вивів збірну України на перше місце в квартеті F.

Як повідомляв OBOZREVATEL, свій попередній поєдинок відбору на Євробаскет-2022 підопічні Багатскіса провели проти Словенії. Зустріч із чемпіонами континенту завершилася перемогою України.